Historie Grémia


Předsedy Grémia dosud byli:


Martin Mareš

(KR Kajetánka)

10.10.2019

-

(až doposud)

Karolína Janků

(KR Hvězda)

17.3.2018*

-

10.3.2019

Alena Maria Plevová

(KR Švehlova)

22.2.2017

-

16.3.2018*

Jan Kukla

(KR Švehlova)

1. 4. 2016

-

31.1.2017

Petra Pelikánová

(KR 17. listopadu)

29. 10. 2015

-

31. 3. 2016

Michaela Černá

(KR Kajetánka)

21. 10. 2014

-

25. 6. 2015

Jan Švadlenka

(KR Budeč)

12. 4. 2011

-

10. 9. 2014

Jakub Velkoborský

(KR Kajetánka)

28. 2. 2008

-

31. 3. 2011

Jan Šimek

(KR 17. listopadu)

3. 5. 2007

-

28. 2. 2008

Ondřej Kuda

(KR Otava)

2. 5. 2005

-

31. 3. 2007

Martin Bálint

(KR Švehlova)

18. 6. 2003

-

31. 3. 2005

Martin Saturka

(KR 17. listopadu)

29. 5. 2002

-

31. 3. 2003

Jakub Zásměta

(KR 17. listopadu)

11. 4. 2001

-

31. 3. 2002

Jaroslav Broža

(KR Petrská)

13. 4. 2000

-

31. 3. 2001

Radek Šmerda

(KR Hvězda)

1998

-

31. 3. 2000


* Odvozeno podle délky mandátu v kolejní radě





Poslední změna: 14. listopad 2019 19:13 
print
Sdílet na: